Youth officials 2e ronde

Hieronder vind je de planning voor de youth officials voor de 2e ronde. Voor de wedstrijden van de u14 jongens weten pas in de loop van de week als er scheidsrechters zijn aangeduid.

ING1032CFD10 26/01/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G10 A Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G10 A Sporthal Hernieuwenburg Emiel Harmen
  1/02/2020 12.30 U14A   Sporthal Hernieuwenburg    
ING1242EHC05 8/02/2020 12.30 Bobcat Wielsbeke G12 B Amon Jeugd Gentson G12 C De Vlaschaard (Wielsbeke)    
ING1242AABA05 8/02/2020 14.30 Bobcat Wielsbeke G12 C Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Eric Verstraete?
ING1232EEF05 9/02/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G12 A BBC Gullegem G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Dries Decaluwe Stef
ING1242EHD14 15/02/2020 12.30 Bobcat Wielsbeke G12 B Koninklijke Basket Avelgem G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Xander Harmen
  15/02/2020 12.30 U14A        
ING1032CFB04 16/02/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G10 A Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 B Sporthal Hernieuwenburg Harmen  
ING1042GFB04 16/02/2020 11.00 Bobcat Wielsbeke G10 B Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G10 A Sporthal Hernieuwenburg Xander Emiel
ING1042GFD10 29/02/2020 10.00 Bobcat Wielsbeke G10 B Kortrijk Spurs G10 F Sporthal Hernieuwenburg wedstrijd verplaatst!!!
ING1232EEB02 1/03/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G12 A Rozenbeka Oostrozebeke G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Xander Dries Decaluwe
ING1242EHE01 7/03/2020 12.30 Bobcat Wielsbeke G12 B Kortrijk Spurs G12 G De Vlaschaard (Wielsbeke)    
ING1242AABD01 7/03/2020 14.30 Bobcat Wielsbeke G12 C Kortrijk Spurs G12 C De Vlaschaard (Wielsbeke) Eric?  
ING1032CFE01 8/03/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G10 A Kortrijk Spurs G10 B Sporthal Hernieuwenburg Harmen  
ING1042GFE01 8/03/2020 11.00 Bobcat Wielsbeke G10 B Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 C Sporthal Hernieuwenburg Ruben  
ING1242EHA03 14/03/2020 12.30 Bobcat Wielsbeke G12 B Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 C De Vlaschaard (Wielsbeke) Stef Miel
ING1242AABG03 14/03/2020 14.30 Bobcat Wielsbeke G12 C LDP Donza G12 B De Vlaschaard (Wielsbeke) Xander Ruben
ING1042GFC03 15/03/2020 11.00 Bobcat Wielsbeke G10 B Wytewa Roeselare G10 C Sporthal Hernieuwenburg Emiel  
ING1242AABH13 28/03/2020 14.30 Bobcat Wielsbeke G12 C Kortrijk Spurs G12 D De Vlaschaard (Wielsbeke)    
ING1232EEC13 29/03/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G12 A Avanti Brugge 2015 G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Xander Miel
  4/04/2020 12.30 U14A   Sporthal Hernieuwenburg    
  18/04/2020 12.30 U14A   Sporthal Hernieuwenburg    
ING1242EHF11 25/04/2020 12.30 Bobcat Wielsbeke G12 B LDP Donza G12 C De Vlaschaard (Wielsbeke) Dries Decaluwe Ruben
ING1242AABC11 26/04/2020 11.00 Bobcat Wielsbeke G12 C BBC Desselgem G12 B De Vlaschaard (Wielsbeke) Stef Xander
ING1232EEG11 26/04/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G12 A Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 B De Vlaschaard (Wielsbeke) Miel Xander
ING1242EHB06 2/05/2020 12.30 Bobcat Wielsbeke G12 B Haantjes-D’Hondt Interieur-Oudenaarde G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Dries Decaluwe Stef
ING1242AABF07 9/05/2020 14.30 Bobcat Wielsbeke G12 C Basket MIDWEST Tielt G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Miel Dries Decaluwe
ING1232EEA07 10/05/2020 09.00 Bobcat Wielsbeke G12 A Blue Cats Ieper G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke) Xander Stef